Training

Kurzy, výcvikový areál

Proč trénovat s námi?

Protože vás to bude bavit a navíc nabídneme
Profesionalita

Očekávejte kvalitní služby s profesionálním přístupem, od samotné organizace výcviků, až po její realizaci. Naši výcvikáři jsou profesionálové, pro které je Vaše vedení prioritou a nikoliv prací "na vedlejšku".

Zkušenost

Naši výcvikáři mají letité zkušenosti s výchovou psů a rukama jim jich prošly desítky. Budou se s Vámi o ně dělit a předávát Vám cenné rady a postupy, které Vám pomohou ke splnění Vašich cílů.

Osobní přístup

Každý z našich zákazníků je pro nás důležitý a každý potřebuje jiný přístup. Ve výcviku jste to právě vy, kdo budete našimi parťáky. Snažíme se Vám Vyhovět a přizpůsobit se požadavkům.

Skvělý tým

Neděláme jen práci pro práci samotnou. To, co děláme nás neskutečně baví a naplňuje. Rádi sledujeme Vaše pokroky ve výcviku a těší nás, pokud Váš pes prospívá.

Záruka

Za lidmi, se kterými u nás přijdete do styku, stojí zázemí společnosti, která je Vaší zárukou, že vše objednané bude přesně tak, jak bylo domluveno.

Spojení výhod

Náš okruh služeb, které poskytujeme je široký. Využívejte tedy výhody napříč našim portfoliem, aby jste mohli být co nejefektnější. Zeptejte se nás na naši předplacenou kartu.

Kurzy a lekce

Nabídka našich aktuálních kurzů a možností, jak začít.
Fun Aktivity
Fun Aktivity

INDIVIDUÁLNÍ/ SKUPINOVÝ

Poslušnost
Poslušnost

SKUPINOVÝ

Obrana
Obrana

SKUPINOVÝ

Mgr. Radek Fuksa ml.

hlavní výcvikář / trenér

Radek se věnuje psům prakticky od svého dětství a tento rok tedy završuje svoji téměř dvacetiletou praxi. Je majitelem sedmi psů různých plemen, z nichž čtveřice německých a belgických ovčáků je určena pro sportovní kynologii, která je jeho koníčkem. Ve svých lekcích pro začátečníky se zaměřuje primárně na výuku majitelů tak, aby byli schopni své psi samostatně vychovávat a vést. V pokročilejších kurzech je pak cílem bezproblémové partnerství svěřených dvojic tak, aby společně dosáhli nebo překročit limity, které si stanovili. Vyznává několik metod výcviku psů a řešení problému, z nichž se snaží pro každého svého klienta individuálně vybrat tu, která je nejvhodnější.

VÝCVIKOVÝ AREÁL

Některé z námi nabízených výcvivků probíhají v nově vzniklém výcvikovém areálu. Zákazníkům nabídne 2 tréninkové placy, bezpečné, nové odkládací boxy a zázemí.

Areál není běžně otevřen veřejnosti, proto nás před jeho návštěvou prosím kontaktujte.

Zaujaly Vás naše kurzy?

Enter your keyword