Ubytování a hlídání psů

Ubytování velkých psů

Velké psy, kteří majitelé mají v kotcích a na zahradách, tedy celoročně venku, Vám ubytujeme v nově vybudovaných kotcích, které splňuji všechny přísné veterinární normy.

Ubytování malých a středních psů

Na přání majitele ubytujeme i v soukromí, ve vyhrazeném pokoji. Vše záleží na zvyklostech a hygienických návycích psa a přání majitele.

Hlídání psů přes den

Nemůžete s jakéhokoliv důvodu ponechat psa přes pracovní den samotného doma? Hlídáme pejsky i v průbehu pracovní doby majitele.

Ubytování s výcvikem

Pokud chcete po dobu Vaší nepřítomnosti mít psa v tréninku či převýchově, proberte s námi i tuto možnost. Ke každému klientovi a psovi přistupujeme velmi individuálně dle Vašich zvyklostí a přání.

Jak ubytování funguje?

Jaké služby zahrnuje a jak to probíhá?

Pejska k nám přivezete dle dohody a předáte našim pracovníkům. Sebou mu můžete nabalit vše, co má rád (pelíšek, deku, hračky), případně kostičky a pamlsky, které ho zabaví. Důležité je přinést krmivo, na  které je pes zvyklý.

Při předávání se Vás budeme ptát, jakým způsobem je pejsek zvyklý na denní režim a to včetně venčení, krmení či případných procházek.

Důležité pro nás také je, aby jste nás upozornili na případné povahové problémy pejska, zda má např. sklony k ničení nábytku či podlah a jak případně vychází s ostatními psy ve společnosti. Psa můžeme dle přání od ostatní psů zcela izolovat a ponechat samotného a individuálně venčit.

V průběhu  předávání budeme chtít překontrolovat také očkovací průkaz a odčervení psa.

V ceně bytování je zahrnuto i venčení a případné procházky. Jejich intenzitu a rozsah si domluvíme dle Vašeho přání.

Je důležité uvést, že v případě potřeby je nám k dispozici zvěrolékař, který je připraven s námi řešit veškeré situace, které by nás v průběhu hlídání mohly potkat.

Zaujala Vás služba ubytování / hlídání psů?Rezervujte si termín.

Enter your keyword