Úprava psů

stříhání a vyčesávání

Příjemné prostředí

Součástí nově vybaveného salonu je i čekárna, která je Vám k dispozici po celou dobu úpravy Vašeho pejska. Dejte si v klidu kafíčko a zrelaxujte, zatímco je Váš pejsek opečováván.

Moderní vybavení

Nedílnou součástí salonu je i nový, hydraulický, betelný veterinární stůl, který bez problémů unese psy až do 40 kg. I díky hrazdě k ukotvení popruhu je maximálně bezpečný a pro personál komfortní.

Spojení výhod

Náš okruh služeb, které poskytujeme je široký. Využívejte tedy výhody napříč naším portfoliem, aby jste mohli být co nejefektivnější. Zeptejte se nás na naši předplacenou kartu.

Úprava psů

stříhání a vyčesávání psů

Střihová úprava probíhá v nově vybudovaném salonu a její nedílnou součástí je i stříhání drápků a vytrhávání chloupků z uší.

Našimi nejčastějšími zákazníky jsou malé plemena jorkšírů a teriérů, ale i několik oříšků, kteří potřebují střihovou úpravu a nemají podsadu – tedy spodní srst.

Vzhledem k betelnému veterinárnímu stolu s nastavitelnou výškou však můžeme nabízet i vyčesávání větších plemen s podsadou, což je právě ta část srsti, která se Vám – majitelům, válí všude na podlaze. Věříme, že domácí vyčesávání může být komplikované a Vaše záda a nervy jistě ocení, když tento úkol přenecháte na nás. Po důkladném vyčesání můžeme omezit línání srsti až o 90%(!).

Po dobu úpravy Vašeho psího miláčka je Vám k dispozici čekárna, ve které můžete mezitím relaxovat.

Líbí se Vám nabídka stříhání a vyčesávání?

Enter your keyword